Privatumo politika

Kas mes esame

Šioje politikoje, kai matote „Mes“, „Mus“, „Savo“ar „Mūsų“, tai reiškia „Elfų Slėnis“, priklausantis ir kontroliuojamas UAB „Intensus“.

Visa juridinio asmens teisinė informacija yra:

Intensus, UAB, įmonės numeris 303247432, buveinė Prancūzų g. 72a-71, LT-44461 Kaunas.

Jūsų sutikimas su šia politika ir mūsų teisė ją pakeisti

Naudodamiesi mūsų svetaine, socialinės žiniasklaidos puslapiais ar pateikdami asmeninę informaciją jūs sutinkate, kad Jūsų informacija būtų renkama ir naudojama šioje politikoje nurodytais būdais. Jei nesutinkate su mūsų politika, nesinaudokite mūsų tinklalapiais, socialinės žiniasklaidos puslapiais ar susijusiomis paslaugomis, taip pat neprisiregistruokite prie antrinių apdorotojų (kaip aprašyta žemiau).

Kartkartėmis galime pakeisti šią politiką. Jei mes tai padarysime, mes paskelbsime pakeitimus šiame puslapyje ir jie bus taikomi nuo tada, kai juos skelbsime.

Kas yra asmens duomenys?

Asmens duomenys yra informacija, kuri gali būti naudojama asmeniui identifikuoti, pavyzdžiui, jo vardas, adresas, telefono numeris, el. pašto adresas arba IP adresas. Daugiau informacijos apie tai, kokia informacija priskiriama asmens duomenims, galite rasti čia.

Trumpai apie politiką

Svarbu perskaityti visą politiką, kad suprastumėte, kokią informaciją turime, kaip galime ja naudotis ir kokios yra jūsų teisės. Jei neturite laiko išsamiai perskaityti šios politikos, žemiau pateikiama jos santrauka:

 • Mes renkame duomenis, kurie yra arba asmeniniai duomenys (kaip aprašyta aukščiau), arba neasmeniniai duomenys,
 • Mes renkame informaciją apie žmones, kurie lankosi mūsų svetainėje arba naudojasi mūsų paslaugomis ar yra susidomėję mūsų paslaugomis.
 • Mes renkame tik tą informaciją, kuri mums reikalinga teikiant mūsų paslaugas, teikiant informaciją administravimui, tyrimams, analizei ir mūsų paslaugų tobulinimui.
 • Mes visada saugosime jūsų asmeninius duomenis.
 • Mes niekada neparduosime jūsų duomenų ir niekada jais nesidalinsime su trečiosiomis šalimis, kad galėtume juos naudoti savo tikslams
 • Mes galime dalintis jūsų duomenimis su kruopščiai atrinktomis trečiosiomis šalimis, kurios dirba mūsų vardu arba ten, kur pagal įstatymus turime dalintis jūsų duomenimis.
 • Mūsų internetinėje svetainėje ir el. pašto rinkodaros pranešimuose gali būti naudojami slapukai – norėdami gauti daugiau informacijos, skaitykite mūsų slapukų politiką šio puslapio apačioje

Visa politika

Ši politika taikoma mūsų veikiančiai svetainei, el. laiškų ir tekstinių pranešimų naudojimui rinkodaros tikslais ir bet kokiems kitiems informacijos rinkimo metodams. Tai apima tai, ką mes renkame ir kodėl, ką mes darome su šia informacija, ko mes nedarome su šia informacija, ir jūsų teises.

Kokią informaciją renkame ir kodėl?

Mes renkame tik jūsų asmeninę informaciją, kurią jūs savanoriškai pasirinkote mums pateikti, ir renkame tik tokią asmeninę informaciją, kurios mums reikia, įskaitant informaciją, kuri mums padės tobulinti mūsų teikiamas paslaugas.

Mes renkame dviejų rūšių informaciją:

Neasmeniniai duomenys, tokie kaip tinklalapiai, kuriuose apsilankėte. Tai padeda mums suprasti, kiek žmonių naudojasi mūsų svetaine, kiek žmonių lankosi reguliariai ir kokie populiarūs yra mūsų puslapiai. Ši informacija leidžia mums stebėti ir tobulinti mūsų teikiamas paslaugas.

Asmeniniai duomenys, tokie kaip vardas, pašto adresas, telefono numeris, el. pašto adresas ir IP adresas, informacija ir informacija apie jūsų susidomėjimą mūsų paslaugomis. Mes taip pat galime rinkti asmeninius duomenis naudodamiesi technologija, aprašyta toliau skyriuje „Slapukų naudojimas“.

Mes renkame šią informaciją, susijusią su konkrečia veikla, pavyzdžiui, su naujienlaiškių užklausomis, dokumentų atsisiuntimu, atsiliepimais ir kita veikla. Informacija reikalinga arba norint įvykdyti jūsų prašymą, arba tam, kad galėtume suteikti jums asmeniškesnes paslaugas. Norėdami naršyti mūsų svetainėse, neprivalote atskleisti jokios šios informacijos. Tačiau jei nuspręsite neatskleisti prašomos informacijos, mes negalėsime suteikti jums tam tikrų paslaugų ar pilnų funkcijų.

Ką mes darome su informacija?

Jūsų pateiktą informaciją naudosime:

 • Įvykdyti Jūsų užklausoms, pvz. suteikti Jums informaciją apie mūsų paslaugas
 • Įrašyti bet kokius Jūsų kontaktinius duomenis,
 • Užkirsti kelią bet kokiam piktnaudžiavimui mūsų tinklalapių ir įgalinti trečiąsias šalis mūsų vardu atlikti techninius tyrimus
 • Padėti mums geriau suprasti savo klientus ir vartotojus, kad galėtume patobulinti savo paslaugas
 • Bendrauti su mūsų klientais
 • Jei sutikote, suteiksime Jums informacijos, kuri, mūsų manymu, gali jus sudominti

Mūsų svetainės lankytojai

Kai kas nors lankosi www.elfuslenis.lt, mes naudojame trečiosios šalies paslaugą „Google Analytics“, kad surinktume standartinę interneto žurnalo informaciją ir informaciją apie lankytojų elgesio modelius. Tai darome norėdami sužinoti tokius dalykus kaip lankytojų skaičius įvairiose svetainės dalyse. Ši informacija tvarkoma tik tokiu būdu, kad niekas jo neidentifikuoja. Mes nedarome ir neleidžiame „Google“ sužinoti lankytojų, kurie lankosi mūsų svetainėje, tapatybės.

Svetainės variklis

Mūsų svetainę palaiko „WordPress“. Jokių konkretaus vartotojo duomenų nerenkame nei mes, nei jokia trečioji šalis.

Komunikacija el. paštu

Mes naudojame trečiosios šalies teikėją „SendinBlue“ (žr. toliau pateiktus antrinius apdorotojus), kad pateiktume įvairius el. pašto pranešimus, įskaitant, bet tuo neapsiribojant: mūsų mėnesinius el. informacinius naujienlaiškius, kvietimus į renginius, produktų atnaujinimus ir pramonės naujienas. Mes renkame statistiką apie el. pašto adresų atidarymą ir paspaudimus, naudodamiesi standartinėmis pramonės technologijomis, kad galėtume patobulinti savo el. Informacinį biuletenį.

Trečiųjų šalių interneto svetainės

Mūsų svetainėje yra nuorodų į trečiųjų šalių svetaines, kurios, mūsų manymu, gali sudominti mūsų svetainės lankytojus ir klientus. Ši privatumo politika reglamentuoja tik mūsų svetainę, o mes neatsakome už privatumo politiką, reglamentuojančią trečiųjų šalių svetaines, net jei mes joms pateikėme nuorodas, taip pat neatsakome už jūsų patirtį tokiose svetainėse. Jei naudojate kokią nors nuorodą mūsų svetainėje, prieš dalijantis asmeniniais ar finansiniais duomenimis, rekomenduojame perskaityti tos svetainės privatumo politiką.

Socialinės žiniasklaidos svetainės

Mes naudojamės daugybę socialinės žiniasklaidos puslapių (įskaitant „Facebook“, „Twitter“, „YouTube“ ir „Instagram“). Nors ši politika apibendrina tai, kaip naudosime iš socialinių tinklų surinktus duomenis, ji nepaaiškina, kaip patys socialinės žiniasklaidos svetainių teikėjai naudos jūsų informaciją. Prieš pradėdami dalintis duomenimis, būtinai perskaitykite taikomą socialinės žiniasklaidos svetainės privatumo politiką ir tinkamai pasinaudokite privatumo nustatymais bei ataskaitų teikimo mechanizmais, kad galėtumėte kontroliuoti, kaip naudojami jūsų duomenys ir ar jie matomi viešai.

El. pašto informacijos užklausa

Mes naudojame nuorodas visoje mūsų svetainėje, kad suteiktume jums galimybę susisiekti su mumis el. paštu ar žiniatinklio formose dėl įvairių priežasčių, įskaitant užduoti klausimus, prašyti informacijos apie mūsų produktus ir paslaugas bei pateikti komentarus ir pasiūlymus. Jums taip pat gali būti pasiūlyta galimybė vienam iš mūsų atstovų susisiekti su jumis asmeniškai ir pateikti papildomos informacijos apie mūsų gaminius ir paslaugas. Norėdami tai padaryti, galime paprašyti iš jūsų papildomos asmeninės informacijos, tokios kaip jūsų vardas ir telefono numeris, kad padėtume mums įvykdyti jūsų konkretų prašymą.

Apklausos

Retkarčiais galime paprašyti informacijos iš klientų, abonentų ir svetainių lankytojų elektroninėmis apklausomis. Dalyvavimas šiose apklausose yra visiškai savanoriškas ir jūs galite pasirinkti, ar dalyvauti, ar atskleisti mums informaciją. Apklausos informacija bus naudojama tik mūsų svetainės stebėjimui ar tobulinimui ir mūsų produktų bei paslaugų tobulinimui.

Jūsų teikiama informacija

Informacija, kurią jūs pateikėte šiai svetainei, pateikiama su jūsų aiškiu sutikimu ir gali būti klasifikuojama kaip asmens duomenys. Mes įrašysime informaciją apie jūsų sutikimą. Pateikdami mums asmens duomenis apie trečiąsias šalis (pavyzdžiui, jūsų darbdavį), jūs patvirtinate, kad turite teisę ir leidimą mums atskleisti tokius duomenis ir kad mes turime teisę naudoti tokią informaciją kaip mes naudoti informaciją apie jus, kaip aprašyta šioje Privatumo ir slapukų politikoje.

Ateities ryšių atsisakymas

Retkarčiais klientams ir abonentams pranešime apie naujus produktus, paslaugas, atnaujinimus ir atnaujinimus. Bet kuriuo metu galite atsisakyti šių ryšių, spustelėdami nuorodą „atsisakyti prenumeratos“ bet kurio iš mūsų gauto el. laiško apačioje.

Arba galite rankiniu būdu atsisakyti prenumeratos el. paštu info@elfuslenis.lt, naudodami temos eilutę „UNSUBSCRIBE“.

Dalijimasis savo informacija

Mes jūsų informacija pasidalinsime tik tuo atveju, jei:

 • Mes teisiškai privalome tai daryti
 • Mes manome, kad būtina apsaugoti ar ginti savo teises, nuosavybę ar asmeninį mūsų žmonių ar mūsų patalpų ar svetainių lankytojų saugumą
 • Mes dirbame su kruopščiai atrinktais partneriais, kurie dirba mūsų vardu. Mes galime paprašyti mūsų partnerių saugoti jūsų duomenis arba siųsti el. laiškus. Mes renkamės tik partnerius, kuriais galime pasitikėti. Asmeninius duomenis jiems perduosime tik tuo atveju, jei jie su mumis bus pasirašę sutartį, pagal kurią jie privalo:
  • laikykitis visų galiojančių duomenų apsaugos reglamentų
  • elgtis su Jūsų informacija taip atsargiai ir saugiai, kaip mes norėtume
  • naudoti informaciją tik tiems tikslams, kuriems ji buvo pateikta (ir ne savo ar bet kurios kitos organizacijos tikslams)
  • leisti mums atlikti patikrinimus, kad įsitikintume, jog jie ir toliau laikosi sisitarimo

Papildomo apdorojimo deklaracija

Norėdami padėti jums nuspręsti, ar teikti mums savo asmens duomenis, šios trečiųjų šalių įmonės veikia kaip duomenų tvarkytojai mums teikiant mūsų paslaugas jums:

Sendinblue“, supaprastinta akcinė bendrovė, kurios akcinis kapitalas yra 137 531 euras, įregistruota Paryžiaus prekybos ir įmonių registre numeriu 498 019 298 ir kurios registruota buveinė yra 55 rue d’Amsterdam, 75008 Paryžius, Prancūzija.

Informacijos saugojimas

Nors mes negalime garantuoti, kad duomenys nebus prarasti, netinkamai naudojami ar pakeisti, kol juos kontroliuojame, mes stengiamės tai nustatyti ir užkirsti kelią.

Deja, duomenų perdavimas internetu nėra visiškai saugus ir mes stengiamės apsaugoti jūsų informacijos saugumą. Negalime užtikrinti ar garantuoti, kad perduodami duomenys nebus prarasti, netinkamai naudojami ar pakeisti.

Mes saugosime jūsų informaciją tik tol, kol mums jos reikės norint pateikti jums reikalingas prekes ir paslaugas ar informaciją, tvarkyti jūsų santykius su mumis, vykdyti įstatymus ar užtikrinti, kad nebendraujame su žmonėmis, kurie turi paprašė mūsų to nedaryti. Kai mums nebereikės jūsų informacijos, mes visada ja saugiai disponuosime laikydamiesi geriausios pramonės patirties.

Ko mes nedarome su jūsų informacija

Niekada neparduosime ir neperduosime jūsų informacijos kitoms organizacijoms, kad jos galėtų naudoti savo tikslams.

Jūsų teisės

2018 m. Duomenų apsaugos įstatymas suteikia jums tam tikras teises į jūsų duomenis ir kaip mes juos naudojame. Jie apima:

 • teisę būti informuotam, kokius asmens duomenis mes turime apie jus ir kodėl, ir teisę į tos informacijos kopiją
 • teisę tam tikromis aplinkybėmis ištaisyti, užblokuoti, ištrinti ar sunaikinti netikslius ar neišsamius asmens duomenis
 • teisę neleisti, kad jūsų duomenys būtų naudojami tiesioginės rinkodaros tikslais
 • Teisė atšaukti sutikimą, kad mes saugotume ir tvarkytume jūsų asmens duomenis
 • Teisė į jūsų duomenų grąžinimą įprastu, tinkamu naudoti formatu

Jei norite pasinaudoti bet kuria iš šių teisių, susisiekite su mumis el. paštu info@elfuslenis.lt

Slapukų naudojimas

Slapukas yra nedidelė informacijos dalis, kurią Mūsų svetainė saugo jūsų interneto naršyklėje. Tada jūsų interneto naršyklė praneša mūsų svetainei kiekvieną kartą, kai grįšite. Slapukų ir panašių technologijų naudojimas yra įprastas dalykas, o slapukai yra svarbūs teikiant daugelį internetinių paslaugų. Naudojimasis tokiomis technologijomis nėra draudžiamas reglamentais, tačiau juose reikalaujama, kad žmonėms būtų pranešama apie slapukus ir jiems būtų suteikta galimybė pasirinkti, kuri jų internetinė veikla yra stebima tokiu būdu.

Jei bus naudojamas slapukas, mūsų svetainė galės „atsiminti“ konkrečią informaciją apie jus ir jūsų pasirinkimus, kol išeisite iš dabartinio naršyklės lango (jei slapukas yra laikinas, žiūrėkite žemiau) arba tol, kol išjungsite ar ištrinsite slapuką. Daugelis vartotojų renkasi slapukus, kad jiems būtų lengviau naršyti svetainėje kuo greičiau ir sklandžiau. Turėtumėte žinoti, kad slapukuose nėra daugiau informacijos, nei jūs savanoriškai teikiate, ir jie nemato jūsų kompiuterio kietojo disko ar jokių kitų asmeninių duomenų.

Mes naudojame slapukus tam, kad padėtume atpažinti ir sekti lankytojus, jų naudojimąsi mūsų svetaine ir prieigos prie interneto nuostatas. Ši informacija leidžia mums patobulinti svetainę ir paslaugas.

Jei nenorite, kad jūsų įrenginyje būtų dedami slapukai, prieš naudodamiesi svetaine turėtumėte nustatyti naršykles atsisakyti slapukų. Galite įjungti arba išjungti slapukus pakeisdami nustatymus naršyklėje. Sužinokite, kaip tai padaryti, ir daugiau informacijos apie slapukus galite rasti tinklalapyje www.allaboutcookies.org Kai kurios šios svetainės funkcijos gali tinkamai neveikti, jei visiškai nenaudojate slapukų.

Susisiekite su mumis

Jei turite klausimų dėl šios privatumo ir slapukų politikos arba norėtumėte pasinaudoti bet kuriomis savo įstatyminėmis teisėmis ar pateikti skundą, parašykite mums elektroninį laišką adresu:

info@elfuslenis.lt